fbpx

oEnergetyce, czyli blog o energetyce dla każdego

 

Blog oEnergetyce powstał w odpowiedzi na potrzeby dzisiejszego użytkownika rynku energii. W polskiej blogosferze nie było do tej pory miejsca, które w przystępny sposób przekazywałoby wiedzę z zakresu energetyki i wyjaśniało jej zawiłości. Tak narodził się pomysł na nasz blog – pierwszy portal, który bierze pod lupę energetykę i serwuje ją fachowo, ale… lekkostrawnie.

Mimo że wszyscy bez wyjątku jesteśmy użytkownikami rynku energii, energia elektryczna stała się dla nas stałym elementem rzeczywistości i mało kto zadaje sobie trud, by dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Nie jest to też proste, ponieważ rynek energii w Polsce nieustannie się zmienia, a wpływ na to ma wiele czynników, takich jak aktualne ustawodawstwo, warunki klimatyczne czy sytuacja gospodarcza.

Zespół oEnergetyce tworzą trzy osoby, dla których energetyka jest zarówno zawodem,
jak i pasją. Kliknij w wybrane zdjęcie, by lepiej nas poznać.

 
Jeśli trafiłeś na nasz blog, oznacza to, że nie jesteś przeciętnym użytkownikiem i chcesz być na bieżąco z rynkiem energii i jego regulacjami. Jesteśmy i piszemy to po to, by zwiększać energetyczną świadomość a przy okazji przyczynić się do podejmowania dobrych decyzji.

Mamy nadzieję, że znajdziesz tu odpowiedź na nurtujące Cię pytania, a jeśli nie, napisz do nas.

 
Skontaktuj się z nami! kontakt@oenergetyce.pl

error: Content is protected !!